Çalışma Saatlerimiz

Haftanın 7 Günü

07:00 - 23:00

Telefon

0422 211 03 84

0554 328 78 78

hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

İnsanların günlük yaşamlarında veya iş hayatlarından şüphesiz en çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Siz ve aileniz için koltuk takımlarının temiz olması kesinlikle çok önemlidir. Koltuk takımları yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteriyi barındıracak bir sistemdir.

 

Sizler ve çocuklarınız devamlı olarak koltuk üzerinde yatmakta ve uyumaktadır. Uyurken kesinlikle ağzınız,yüzünüz ve elleriniz koltukların üzerinde gezmektedir. Koltuklarınız bakteriler içerdiğinden ötürü insanın sağlını bozan en büyük etmenlerden birisidir kesinlikle. Bir evde ne yapılırsa yapılsın koltukları bakterilerden arındırmak mümkün değildir. Bundan ötürü koltuk yıkama sistemi gerçek anlamda çok önemlidir.

Koltuklar kirlendiği zaman yıkamaya verilmesi çok yanlış bir durumdur. Koltuklar en uzun 6 ayda bir yıkanması gereklidir. Ne kadar geç yıkanırsa o kadar çok zararlı duruma gelmektedir. Koltuk yıkama sistemi kesinlikle çok önemlidir. Sağlığınıza önem veriyorsanız kesinlikle sizleri firmamıza bekliyoruz.